Pracovní setkání na Tvrzi a oslava Patkových narozenin

Oddíl: 
Společný podnik
Datum: 
Pátek, 19. červen 2020 (10:00) - Neděle, 21. červen 2020 (18:00)

Máme nový termín. Patka už bude starší, moudřejší, takže to níže psané už tak neplatí. To moudřejší možná taky ne...smiley
Potvrďte prosím znova svoji účast. 


Britská panovnice, královna Alžběta II, se narodila v dubnu, dokonce přesně na mé narozeniny. Je natolik chytrá, že své narozeniny slaví vždy až počátkem června. Proč slavit v dubnu, kdy je počasí aprílové. Lidi se budou více usmívat, když bude sluníčko hřát a vše pokvete.
Tak samozřejmě Patka tak chytrý není, i když si udělal IQ test a přišlo mu za peníze vysoké hodnocení. Prostě se rozhodl, že to udělá opačně. Oslaví s námi své narozeniny na Tvrzi při pracovní brigádě. Narodil se 7. července. Co by za to královna Alžběta dala. 
Nechci Patkovi přát moc dopředu, zatím mu alespoň přeji, aby se dožil jejího věku ve stejné pohodě a vitalitě. 
Královna Alžběta II. oslaví v dubnu 94. narozeniny.
Král Patka I. oslaví v dubnu 50. narozeniny.

Pracovní brigády se nelekejte. Budeme sadit asi jen 500 stromků podél potoka Věžnice. Pitný režim a hladové krky nasytí král I. 
Já, jako poddaný krále, na Vás sice budu zase řvát a vybírat daně. Král je ale milosrdný a hodný. Určitě bude rád, když přijedete a vzdáte mu hold a ukážete nějakou tu pokoru. Nezapomeňte, pánové zdraví lehkým úklonem hlavy, dámy dělají pukrle. Společenský maskáčový oblek povinný. Kytarový sbor zajištěn.

                                                                                                                                                                                          @ntek