Tábor 2020 – základní informace – čtení pro členy i pro rodiče.

Čtvrtek 23.7.2020 (17:00-18:00) nakládání dodávky u nás v Petrovicích - oddílové věci, kufr, kletr. Nezapomeňte potřebnou dokumentaci pro předání. Bezinfekčnost, Lékařskou prohlídku, Přihlášku na tábor a pokud nemáte zaplaceno, tak i peníze.

Pátek 24.7.2020 (8:00) - odjezd od klubovny. I když nikam nespěcháme, v pátek ráno končí tábor před námi, návštěva obchodů cestou je nežádoucí. Malé osoby, musí mít vlastní podsedák do auta.
Znovu opakuji pro všechny - návštěvy na táboře jsou zakázány. Platí to pro rodiče i pro starší členy. Poslední dny jsme docela ve stresu. Dva tábory už byly pro covid nákazu zrušeny. My řešíme, co budeme dělat, když se u nás objeví nějaká horečka, jak správně postupovat. Volat na sebe hned hygienu, odvést dítě domů, zavolat televizi NOVA...?

Nezapomeňte si vzít karty Magic, doporučuji nějaké spraye na komáry a možná do kufru dvě roušky. 
První jídlo bude v pátek večer - polévka. Od soboty normální táborový jídelníček. Vezměte si jen malou svačinu a pitíčko.

Stále jsme čekali na nějaké instrukce, za jakých bude možné tábor uskutečnit, či zda vůbec bude možné tábor pořádat. Konečně se k nám dostaly metodické pokyny. Musel jsem si ještě s Kassou ujasnit, zda za těchto podmínek do toho jdeme, nebo raději ne.
Naše společné rozhodnutí, tábor uskutečníme!

Jak se rozhodnete vy a vaši rodiče, je jen na vás.

Dnes jsem ve škole zjišťoval, zda můžeme mít oddílovou schůzku v klubovně. Odpověď: „Určitě ne!“ Některé ráno proto musím zajet do klubovny, nabalit bedny a odvozit vše k nám domů. To mám povoleno. Hodili by se mi tak dvě osoby, které nechodí do školy. Potřebuji sundat molitany z půdy a moc se mi tam nahoru nechce.
Zkoušel jsem domluvit schůzku ve venkovním altánu. Ani to neprošlo. Bývá tam také vyučování a odpoledne družina. Pak vše desinfikují. Můžeme se sejít snad na hřišti.


Zpět k táboru.
Odevzdání kufrů – čtvrtek 23. 7. 2020 (17:00 – 18:00); 
místo – Petrovice u Karviné 542 (u nás doma)

Odjezd na tábor – pátek 24. 7. 2020 (8:00);
místo – od klubovny, auty

Příjezd z tábora – neděle 9. 8. 2020; odpolední hodina, pravděpodobně rozvoz až domů

Vyzvednutí kufrů – odpoledne, ihned po příjezdu domů; místo – Petrovice u Karviné 542 (u nás doma)

Cena tábora – 3000 Kč, Číslo účtu – 1915564001/5500; variabilní symbol – RČ dítěte, bez lomítka

Dostupné telefony na táboře – 605 436 472 (@ntek), 605 557 979 (Kassa) – lépe psát SMS a počkat na odpověď, hovor. Mobily na táboře nemáme většinou u sebe. Doporučuji vaši SMS podepsat. Kontaktní telefony slouží k „nouzovému“ spojení. Určitě ne pro dotazy, jestli Tomášek papá a nezlobí.


Dokumenty k táboru - pokusím se je nějakým způsobem k vám doručit. Pokud vám stačí v email příloze a vy si je vytisknete, napište.

Lékařská prohlídka – s ohledem na situaci je doporučeno vyžadovat nový posudek. Jelikož je to doporučeno, ne nařízeno, tak to nechám na vašem rozhodnutí. Od lidí, kteří u mne mají loňské potvrzení, nové chtít nebudu. Ti, co jej nemají, musí mít samozřejmě nové potvrzení. Mám platné potvrzení: Donut, Kuba, Lukin, Pišta, Mates. Ještě doplním, doktoři mají většinou vlastní formulář - ten má platnost dva roky. Ten náš je jen jednorázový, pro jeden rok.

Potvrzení o bezinfekčnosti – tady se mění jen datum podpisu a v textu bude uvedena přímo formulace ohledně corona virusu. Bez tohoto dokumentu nemůže nikdo nastoupit na tábor. Budu jej vybírat při převzetí kufrů. Datum podpisu - den před nástupem - 23.7.2020.

Přihláška na tábor – prosím prvotně o jasné přihlášení k účasti na táboře zde, nebo na můj kontakt. Budu zde vypisovat, kdo je přihlášen. Samotnou přihlášku můžete odevzdat také až s kufrem. Budu vám vděčný, i když napíšete, že na tábor nejedete. Pro nás je to důležitá informace.

Finanční příspěvek – pokud tábor platíte ze svého, tento papír je pro vás nedůležitý. Platbu můžete zaplatit hotově nebo na účet. Na účet nejpozději 14 dnů před nástupem na tábor. Hotově klidně s kufrem. Pro ostatní, tento papír většinou dnes nestačí. Je to jen pro jasné údaje pro fakturaci. Mnozí už víte, jak to funguje (Objednávka / Faktura). Pokud budete mít tábor uhrazen a na tábor z jakéhokoliv důvodu nenastoupíte, platbu vrátíme v plné výši.

Seznam věcí – tam se nic nemění.


Návštěvní víkend – jakékoliv návštěvy jsou na táboře přísně zakázány! A to i když jedete „náhodou“ kolem. Platí to i pro starší členy oddílu. Poprosil bych jen o pomoc s příjezdem členů na tábor a odvoz z tábora. Na táboře bude týden Maroš a Patka. Taky je nemine potvrzení bezinfekčnosti. Jinak je účast ostatních nežádoucí, nepovolená.

Ono už jsme o tom stejně uvažovali, protože návštěvní víkend je pro tábor velký problém. Táboru to moc škodí. Snad jen ty buchty mi budou chybět. Abych vás neurazil, budete mi taky chybět, ale můžeme se přeci setkat někdy jindy na Tvrzi. Během roku jsme tam pracovně několikrát.

Pošta – po dlouhých letech měníme adresu. Divím se, že nás to nenapadlo dříve.
Adresa tábora 

„František Vopršálek“
Tábor Karvinské TROJKY
poste restante
789 83  Loštice
 

Neposílejte prosím balíky, pokud to není nutné. Jestliže tak učiníte, nejprve na to upozorněte SMS a na balík napište moje jméno. Jinak nám pošta taky nemusí nic vydat a vaše dítko nemá platný doklad pro vyzvednutí. Navíc nemůže opustit tábor. (A když tak tu buchtu alespoň desinfikujte).
František Vopršálek – fiktivní postava, něco jako Jan Novák, prostě místo něj napište jméno vašeho zlatíčka.


Na tábor jede: Mona, Antek, Jaryn (týden), Tříska (týden), Vitas 
         Členové (13 osob): Talík, Sysel, Infin. Júňo, Donut, Sobík, Séba, Startér, Pišta, Lukin, Vítek, Mates, Darek (týden)
Na tábor nejede: Kuba, Roy, Shrek
Karanténa: Ossi


Otázky a odpovědi:
 Kontrola vaší platby - klikni na logo a do kolonky stačí zadat Karvinská Trojka.