101. a 67. jarní RODEO, Věžnická TVRZ, 31. května - 2. června 2019 * OK3

Asi by bylo správné, kdybych se tady – hnedle zpočátku mého povídání o tomto podařeném podniku zmínil, jaké nesnáze jsme měli se 101., respektive, 67. oddílovým RODEEM! A to dříve, než vypuklo!
Termín, lokalita a další doprovodné nezbytnosti, jako kosení louky, vyčistění lesa, kontrola studny, přesuny v družinách před táborem, vybrání studánky za Moravským polem, táborová ODH (oddílová dlouhodobá hra), oprava elektrického a vodovodního rozvodu po TVRZI, to byla jen taková naprostá selanka. (Nemluvě ani o připravované „tajné táborové atrakci“ – a nebude to ani kolotoč, ani již „profláknutá“ lanovka. A ta, no, nevím jestli bude uvedena v provoz, když už jste se všichni namlsali!

Ale mám podezření, že část oddílu už tuší, co se chystá. Snad se Antek prokecl, snad Patka (oddílový tesař), něco naznačil. Toto vše bylo rozebráno na „Operaci TATÝNEK“! Ale o tom jsem už psal! Tady, kdesi dole! Někde níže. Jen se podívej!

Synci i „kloci“ se nedokázali včas přihlásit na daný podnik! „Nedali o sobě zprávu“. (Jeden z nepsaných oddílových zákonů!) Jedu, či nezúčastním se. Karamba, vy si neuvědomujete, a potažmo – i vaší rodinní zástupci, fotr – či maminka, jaké nesnáze způsobujete organizátorům (takové škaredé slovo) – zkrátka těm, co se snaží daný podnik dotáhnout do naprosté dokonalosti, a ti „organizátoři“ to dělají ve svém osobním volnu, šidí rodiny, své děti (třeba dospívající – přeci už nám není 33 let!), dát vědět, zda s vámi máme počítat, či nikoliv? To se nedělá! To není pěkný!! Dobře, konec morality! Vše je vysvětleno.

pátek 31. května - ráno

 

Setkání na Starém Jičíně

 

Senoseč

 

 

sobota 1. června 2019 - den druhý

 

 

 

 

 

 

neděle 2. června 2019 - den třetí

 

 

výsledky 101. RODEA - jarního, Karvinská TROJKA