Virová hrozba - pokračování...

Rozvědka pracuje na plné obrátky. Vše, co má ruce a nohy je v terénu.
Byly zkontrolovány všechny kamerové systémy v Karviné. Byla to zdlouhavá práce, ale přinesla jasné výsledky. Můžeme s určitostí říci, že kufřík s bombou neumístil v nákupním centru šílený jedinec. Podílela se na tom skupina nejméně čtyř osob.

Pomůžeš rozkrýt celou skupinu a pokusíš se deaktivovat kufříkovou bombu?


Informace pod čarou:
První díl, byl takový zahřívací. Berte to tak, že druhý díl je Level 2 – vyšší obtížnost. Nepočítal jsem s účastí tolika starších. Předpokládám, že nejmladším pomáhají rodiče, tak snad to nebude zas až tolik těžké.

V následujících dnech vám bude doručena domů složka z ústředí. Stejné informace, jako jsou ve složce, dokážete později i stáhnout v PDF.
Ve složce je také odměna za deaktivování kufříkové bomby (jen pro aktivní členy). Je to doplňkový balíček Magic karet. Ten si můžete nechat, jen pokud hru úspěšně dohrajete až do konce.

Sobík, Pišta, Talík a Čedar mohou požádat o kompletní startovní balíček těchto karet. Ostatní jej získali na Magic campu na Tvrzi. 
Starší si musí počkat na odměnu až nám otevřou nějaké výslechové místnosti.


Agenti v terénu:
Požádal jsem několik karvinských starších členů, zda by nepomohli přespolním. Ve hře naleznete odkaz na seznam agentů, včetně telefonních čísel. Je jen na vás, kterého si vyberete a zaúkolujete (poprosíte) o spolupráci v momentě, kdy bude třeba nějaká informace v terénu.

Karviňáci tuto možnost samozřejmě nemají, musí si vše zjistit sami.


Děkuji Mourovi, za technické zpracování webových stránek.

1. místo - Čedar (agenti v terénu Jaryn a Tříska)
2. místo - Sysel
3. místo - Větroň
4. místo - Ossi a Dino
5. místo - Vitas
(agent v terénu Jaryn)
6. místo - Kassa (agent v terénu Sněžka a Jaryn)
7. místo - Talík s maminkou
8. místo - Vítek 
9. místo - Sobík

10. místo - Infin